GMT Beauty Expecting hooldus rasedusarmide vältimiseks /raviks.

See on spetsiaalselt lapseootel naistele mõeldud hooldus, et vältida rasedusarmide teket ning peale lapse sündi, juba tekkinud venitusarmide raviks. GMT Beauty Expecting tootesari, mida kasutame, on spetsiaalselt välja töötatud rasedate- ja last rinnaga toitvate naiste jaoks. Tooted on looduslikud, keemiliselt puhtad, ohutud tulevasele emale ning lapsele ja on tunnustatud  Läti günekoloogide ja ämmaemandate ühingu poolt.

Hooldus koosneb probleemsete kohtade – kõht, reied, rinnad või käsivarred – naha puhastamisest, õrnast massaažist Anti-strech mark massaažikreemiga ning Anti-strech mark kreemmaskist mis on nahal 20 minutit. Hoolduses kasutatavate vahendite lai toimespekter, erinevate looduslike mineraalide ja vitamiinide koosmõjul, aitab ennetada venitusarmide teket: parandades vereringet, varustades nahka toitainetega, soodustades kollageeni, elastiini ja hülauroonhappe tootmist, niisutades ja naha ülitundlikkust vähendades.

Peale lapse rinnaga toitmise lõpetamist saame Teile pakkuda veelgi tõhusamat venitusarmide ravi,  tunduvalt intensiivsemate toimeainete valikuga.

GMT Beauty Expecting sarjal on olemas ka kodutooted rasedusarmide vältimiseks ja naha niisutamiseks,  mida saate tellida meie juurest või osta Tradehouse`i kauplustest.