GMT Beauty hooldus väsinud või tursunud jalgadele

See on spetsiaalselt last ootavatele naistele mõeldud hooldus, mis sobib  kasutamiseks jalgade lümfiringe häirete korral tursete vähendamiseks ja venoosse vereringe parandamiseks! Kerge, lõdvestav ja värskendav protseduur alandab jalgades turseid, soodustab lümfiringe aktiveerimisega liigsete vedelike kehast väljutamist, parandab vereringet ja tõstab veresoonte toonust ning lisab nahale elastsust.

Protseduur algab lümfiringe stimuleerimisega ja jalgadel naha kerge koorimisega. Seejärel teostame lümfimassaaži spetsiaalselt tursete vähendamiseks mõeldud GMT Beauty Expecting Anti Odema massaži kreemi või piparmündi õliga millele järgneb mask.

Hooldus aitab vältida raseduse ajal jalgadele tekkivaid veenilaiendeid ja turseid, kaotab jalgade väsimuse, annab värske ning hoolitsetud enesetunde.

Jalgade hoolitsusega võib alustada alates 16-ndast raseduse nädalast ning jätkata kuni lapse sündimiseni.

Õlid ja geelid mida hoolsuses kasutame on looduslikud ja ei sisalda säilitus-, lõhna- ega värvaineid. Protseduurile võib lisada jalgede lümfiteipimise, mis  süvendab tulemust veel järgneva viie päeva jooksul.