India peamassaaž

Mida kujutab endast india peamassaaž

India peamassaaž on soe ja rahulik, energeetiliselt laadiv teraapia, mis koosneb paljudest erinevatest massaaživõtetest ning energiakanalite ja meridiaanipunktide mõjutamistest.

Massaaži tehakse sooja õliga millele on lisatud erinevaid ürdisegusid. Teraapia käigus töödeldakse turja, õlavarsi, kaela, pead ja nägu – mille tulemusena saavutate kogu kehas mõnusa lõdvestuse, unustate stressi ja lahkute selge pea ja säravate silmadega.

Raviprotseduuri mõjul aktiveeruvad pea piirkonna energiakeskused ja intensiivistub pea verevarustus, suureneb nii vaimne- kui füüsiline sooritusvõime. Paranenud peanaha alune verevarustus ergutab juuksed kiiremini kasvama, aeglustab nende hallinemist ja äratab uinunud juuksesibulad – pidurdub juuste väljalangemine, juuksed muutuvad läikivamaks ja tugevamaks. Näo lihastest kaovad pinged, nahk sileneb, paranevad kuulmine, nägemine ja lõhnataju.

India peamassaaži peetakse üheks parimaks alternatiivraviks verevarustuse häiretest ja stressist põhjustatud pingepeavalude ja migreeni puhul.

Eriti häid tulemusi annab 5-10 korrane massaažikuur.

Õlimassaaži järgselt on soovitav juukseid pesta alles kaks tundi peale massaaži – nii suureneb teraapia mõju veelgi. Soovi korral on salongis võimalus ka vahetult peale massaaži duši all käia ja juukseid pesta ning kuivaks föönitada. Õlise peaga koju minekuks palume teil endale kaasa võtta mütsi või rätiku, et hoida pead kaitstuna tuule ja külma eest. Kui teil on juuksepikendused, tuleks massööri sellest eelnevalt informeerida.

Vastunäidustused: vererõhuprobleemid, epilepsia, vähk, arteroskleroos, aju vererigehäired ja põletikud pea piirkonnas. Psoriaasi puhul soovitame massaaži sobivuse küsimuses eelnevalt oma raviarstiga nõu pidada.