Lomi Lomi Nui massaaž

90min.

60€

Lomi Lomi Nui massaaž on imeline tervendamise kunst ja kogemus – energeetiline seanss, mis mõjub harmooniliselt kogu kehale! Massaaž tehakse rohke soojendatud kookoseõliga – täielikus kohalolus, taotlusega inimese tervenemiseks ja tema kõrgemaks hüvanguks – mõjutades kõiki meridiaane ja venitustega ka kõiki liigeseid. Pealaest jalataldadeni ulatuvad rütmilised puudutused – kehal ja ümber keha – juhivad energiavoogusid , leidmaks parimat teed läbi tšakrate ja meridiaanide. Vabanemine vanadest energiatest aitab saavutada rahu- ja kergustunnet ning tegutsemisvalmidust nii kehas kui meeltes.

Lomi Lomi Nui massaaži mõjul toimub organismi taastumine füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Paranenud vereringe, liigeste liikuvuse ja lihaste lõdvestumise tulemusel vabanetakse lihaspingetest, mentaalselt aga vanadest emotsioonidest ja blokeeringutest. Rütmiliste puudutuste teraapiline efekt on sügava ja kauakestva mõjuga. Energia hakkab kehas vabalt voolama, organismi enesetervendusvõime taastub ning inimene tunneb end täidetuna kerguse-, rõõmu- ja armastusega…

Lomi Lomi Nui massaaž on pärit Polüneesia saartelt ja seda tuntakse kui pühade ja auväärsete traditsioonide kandjat läbi sajandite ning antakse edasi põlvest põlve. See massaaž on tulnud meieni Hawai iidsetest templitest ning on üks saladuslikumatest massaažidest mida kasutatakse Hawail siiani riitustes, tähistamaks täiskasvanuea või uue eluetapi algust.

Lomi Lomi Nui massaaž:

  • Lõdvestab, vähendab stressi, loob elurõõmu ja aitab end aktsepteerida just sellisena nagu oled
  • Leevendab valu, vabastab toksiinidest, vähendab tselluliiti ja keharasva
  • Tugevdab immuunsüsteemi
  • Tõstab teadlikkust
  • Vabastab blokeeritud ja allasurutud tundeid