Alkoholisõltuvusest välja tulemise ja tervise taastamise programm

Agnes Kallit

Kui räägitakse et VÕTKE OMA TERVIS ENDA KÄTTE, siis küsime vastu et MILLISESSE KÄTTE?

Kui inimesel on mitu pead, ei ole see hea. Siis ei tea, milline just antud momendil otsustab. Ja kas see juhtumisi otsustav pea teiste peade seisukohalt õigesti otsustas.

Ma räägin parasiitidest meie kehas. Ka nemad tahavad meis elada ja ostustada, mis neile antud juhtudel sobib. Kui oleme hakanud suitsetama, alkoholi tarbima, suhkrukomme sööma, on meie kehas hakanud endale pesi looma ja end mõnusalt sisse seadnud need parasiidid, kes neid asju armastavad. Kui nüüd sööme enda sisse niisugust toitu, mis neile parasiitidele ei meeldi, isegi niivõrd ei sobi, et neil hakkab paha olla ja nad otsustavad MINNA KODUST ÄRA, otsida endale parema koha. Ja lahkuvad meie organismist.

Vahepealkiri

Ükskõik, kas otsustate alkoholisõltuvusest loobuda koos parasiitidest loobumisega või ilma, on organismi turgutamiseks toidulisandid, mis võtavad selle meeletu alkoholiisu :):

Alkohoolikute programmi saab teha ka raske depressiooniga inimestele. Aju on kahjustada saanud. H-500, Letsitiini 3-4 kapslit, Omega 3 3-4 kapslit, Foolhape 2 kapslit päevas, Alfa-Alfa, Griffonia, Korallivesi, Magneesium, Koensüüm Q10.

Alkoholisõltuvusega inimeste programmi allikas: Koralliklubi üldkontseptsiooni esitlus. Agnes Kalliti konspekt.

Kui soovite aga ka lisaks parasiitidest enda sees loobuda, võite kaaluda parasiidiprogrammi ette võtmist. Ja kõigist mürkainetest ja jääkainetest, ja koos sellega ka mürkide ladestudes tekkinud rasvadest loobumine.

 

pealkiri

Korallivesi hakkab kohe organismi puhastama ja annab vajalikud mineraalid.

Kompleksne parasiitidevastane programm täiskasvanuile järgneva taastumisega
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/06/23/kompleksne-parasiitidevastane-programm-taiskasvanuile-jargneva-taastumisega/

Koralliliiv korallivee valmistamiseks

Organismi puhastamine

Ja siis organismi toitma hakata. Parasiitide väljaajamise ajal ei ole hea toita organismi hea-paremaga. Ja puhas organism juba ka TEAB oma peaga, mida tal vaja.