GMT Beauty salendav tselluliidihooldus

GMT Beauty on iidsete teadmiste ja uuenduste sümbioos –  looduslik, lõhna- ja värvainetevaba tselluliidihooldus innovaatiliste tripeptiididega mida seni on kasutatud vaid näohooldustes. Protseduurid on mõeldud keha modelleerimiseks, naha toonuse tõstmiseks ja tselluliidist vabanemiseks. Märgatav salenemine juba esimese protseduuriga.

Šveitsis toodetud kõrgekvaliteedilised tripeptiidid sisaldavad kolme aminohappe ühendit, mille molekulid on lõhustatud nii väikesteks osakesteks, et proteiin suudab läbida naha ülemised kihid ja jõuda probleemsete rasvarakkudeni, neid lõhustada ning kiirendada rasvade ainevahetust.

Hoolduses kasutatakse toimeainetena rohelist teed, piparmünti, ingverit, piimhapet, hobukastanit, luuderohtu, nisuidude proteiini(valku) ja merekollageeni – merevetikaid mis on kasvatatud ja käsitsi korjatud Prantsusmaa põhjarannikul Brittanys. Parima tulemuse nimel on kõik vetikasegud väga hoolikalt koostatud ja testitud.

GMT Beauty salendav kehahooldus…

…on  rasvu lõhustava, salendava, verevarustust ja lümfivoolu suurendava, tselluliiti vähendava, soojendava ja vedelikke väljutava toimega . Hooldust sobib kasutada abivahendina kaalu langetamisel, organismi puhastamisel ja tselluliidist vabanemisel probleemsetes piirkondades.

Intensiivseks ravikuuriks oleks vajalik 1 kord nädalas hooldust salendava vetikate mähisega probleemsele piirkonnale ja kahte hooldust massaaži ning soojendavate (tselluliiti vähendavate) geelidega või lümfikompressiooniga – st. kolme hooldust nädalas.

Kergemaks keha trimmimiseks ja tselluliidist vabanemiseks soovitame vaheldumisi ühte vetikamähisega protseduuri nädalas ja kolme massaažiga kehahooldust järgmisel nädalal.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame 12 järjestikust hooldust.
Vaata hooldust: https://www.youtube.com/watch?v=bj4rdCqG7_A&feature=em-share_video_user