GMT Beauty trimmiv tselluliidihooldus

GMT Beauty on iidsete teadmiste ja uuenduste sümbioos – looduslik, lõhna- ja värvainetevaba tselluliidihooldus innovaatiliste tripeptiididega mida seni on kasutatud vaid näohooldustes. Protseduurid on mõeldud keha modelleerimiseks, naha toonuse tõstmiseks ja tselluliidist vabanemiseks.

Šveisis toodetud kõrgekvaliteedilised tripeptiidid sisaldavad kolme aminohappe ühendit, mille molekulid on lõhustatud nii väikesteks osakesteks, et proteiin suudab läbida naha ülemised kihid ja jõuda probleemsete rasvarakkudeni, neid lõhustada ning kiirendada rasvade ainevahetust.

Hoolduses kasutatakse toimeainetena rohelist teed, piparmünti, hobukastanit, luuderohtu, ingverit, nisuidude proteiini(valku), piimhapet ja merekollageeni – merevetikaid mis on kasvatatud ja käsitsi korjatud Prantsusmaa põhjarannikul Brittanys. Parima tulemuse nimel on kõik vetikasegud väga hoolikalt koostatud ja testitud.

GMT Beauty trimmiv ja modelleeriv hooldus…

…on naha ja veresoonte toonust tõstev, naharakkude uuenemist stimuleeriv, turseid vähendav, vedelikke väljutav, tselluliiti vähendav, värskendav ja niisutav kehahooldus probleemsetele piirkondadele.

Intensiivseks ravikuuriks oleks vaja üks kord nädalas hooldust koos vetikate mähisega ja kahte hooldust massaaži ning jahutavate (tselluliiti vähendavate) geelidega või lümfikompressiooniga –  st. 3 hooldust nädalas!

Kergemaks keha trimmimiseks ja tselluliidi vähendamiseks soovitame vaheldumisi ühte vetikamähisega protseduuri nädalas ja kolme massaažiga kehahooldust järgmisel nädalal.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame 12 järjestikust hooldust.

Vaata hooldust: https://www.youtube.com/watch?v=bj4rdCqG7_A&feature=em-share_video_user