Meie tegevus

MEIE MASSÖÖRID OSKAVAD TEID VÄGA MITMEL VIISIL AIDATA!

Leiame lihaspinged ja otsime ka nende põhjusi, anname soovitusi kuidas neid edaspidi vältida ja õpetusi kuidas ise lihaseid lõõgastada ning venitada, et hoida ära probleemide krooniliseks muutumist. Teeme kindlaks kas valude põhjus on lihastes või juba ka liigestes, testime lülisamba korrasolekut, rühti…jne., aitame vigasid parandada ning mõnel puhul vajame ka arstide kinnitatud diagnoosi ning kasutame füsioterapeutide abi, et mõjutada paranemist kõige paremal ja kiiremal moel. Leiame Teile kõige sobivama massaažiliigi, et likvideerida hädade põhjust, mitte ainult tagajärgi. Kasutame taastusravis lisaks manuaalsele teraapiale: infrapunakiirgusega mõjutamist, lümfiteraapiat, lihaste- ja liigeste kinesioloogilist teipimist ning bioenergeetilist mõjutamist. Jagame toitumissoovitusi mis aitavad kaasa paranemisele, toetudes meditsiinile ja iidsele Ayurveda õpetusele. Kasutame massaažiks ainult bioaktiivseid loodustooteid ning soovitame paranemise toetamiseks looduslikke ravi-toidulisandeid või ravitoimega Back on Track liigestekaitseid mis on meie praktika jooksul oma tõhususele kinnituse saanud.

Tervis

See on füüsiline ja psüühiline heaolu, mille tagamiseks oleks vajalik elamine kooskõlas loodusega – ja eelkõige iseendaga – sest oleme osa loodusest. Tasakaalustatud toitumine, värske ja kodumaine söök, puhas vesi ja õhk, piisav füüsiline koormus ja puhkus, töö mis on huvitav ning meeldivad töökaaslased, sõprade toetus ning lähedaste armastus – see kõik on vajalik, et elada õnnelikuna ja tervena, kuid tänapäeva kiires elutempos on hästi kui meie elustiil vastab paarilegi neist eeldustest. Kui inimene pole oma eluga rahul siis on ta stressis. Stressi oleme harjunud pidama ainult psüühiliseks seisundiks, kuid on see häireolukord, mis mõjutab kogu füüsilise keha talitlust – alates pinges lihastest, väsimusest ja meeleolu langusest ning lõpetades organismi talitluse häirumisega rakutasandil. Kõik haigused algavadki stressist! Kui inimene ei taha , ei oska või ei saa pikema aja jooksul enda probleemidele lahendusi , ei tule ka keha enam ise enda tervendamisega toime… Holistilised psühhoteraapiad: metameditsiiniline nõustamine, EFT– ja Access Barsi teraapia, aitavad leida ja kõrvaldada traumeerivaid emotsioone, harutada lahti kinnismõtete/tunnete tagamaid, et tervemana ja õnnelikumana elus edasi minna.

GMT Beauty esindussalongina

pakume teile mitmesuguseid salendavaid , tselluliiti vähendavaid ja naha välimust parandavaid kehahooldusi. Body Concept hooldustoodetes on toimeaineks merekollageen – mitmed vetikaliigid, mis on kasvatatud ja käsitsi korjatud Prantsusmaal Brittanys.Eriti head ja püsivad tulemused annab hooldustele innovaatiline lisand tripeptiidide näol, mis võimaldab toimeainetel läbida pealmised nahakihid ning tungida rasvaraku sisse.Tooted on dermatoloogiliselt testitud ning ei sisalda lõhna- ega värvaineid. Toimides otse sihtkudedele, saavutame tselluliidi vähenemise ja figuuri muutumise teile soovitud suunas. Soojas ja mõnusas infrapuna termotekis kiireneb rasvaainevahetus veelgi ja te näete tulemusi juba esimestel hooldustel.

Teid ootavad head soojad käed, soov aidata ja meie suur teadmistepagas!

Kohtumiseni!