Access Barsi teraapia

60 min.

50€

Access Barsi teraapia on võimas tööriist, millega on võimalik vabaneda  sellest, mida oled püüdnud siin ilmas omaenese teadmiste- ja kogemuste abil lahendada, kuid mis pole lahenenud, vaid viinud sind pigem tundeni, et sa ei suuda või pole lihtsalt piisavalt tark või andekas, et sellest punktist oma elus üle saada. Kui sa suudaksid mõtlemise teel oma elumured lahendada, kas sa poleks siis seda juba teinud? Kogemused ja elu jooksul kogutud reeglid ja õpetused, süüdistused, purunenud lootused ja kõigest sellest kujunenud enesehinnang, osutuvad sinu edasiminemisel piiranguteks, sest sinu aju toimib sellisel puhul nagu kompuuter mis annab sulle aina samasid vastuseid ja juhiseid ning mis kiidab takka „et sa ei suuda ju enamat“.

Maailm muutub iga sekundiga

ja vastused peituvad tänases, mitte eilses kogemuses! Minevik on! möödas ja ei pea sind enam segama! Lihtsalt öeldes, kui oled läbi aegade alateadvuses edasi kandnud mingit probleemi, põhimõtet või uskumust, mis Sind enam üldse ei teeni, siis selle tehnikaga on võimalik selle juured lõpuks läbi lõigata. Nüüd ja kohe! Täie kerguse ja rõõmuga!

Kergete puudutustega ning kindlate kombinatsioonidega vabastatakse Barsi sessioonil,  läbi peas asuvate 32 punkti, teie soovil, vanad blokeeringud, mis takistavad teil olemast õnnelik ja edukas.

Seda protsessi võib piltlikult võrrelda arvuti kõvaketta korrastamisega – kustutades sealt vana ja kasutu, teeme ruumi uuele ja vajalikule, meeldivale ja kasulikule.

Peale Barsi sessiooni tunnevad inimesed end kergelt, vähenenud on füüsilised vaevused, stressi ja ärevuse tase, paraneb une kvaliteet ning suureneb energia tase kehas. Barsi seanss mõjub hästi keskendumisvõimele ning parandab mälu.

Selle tehnika kasutamisel ei ole vastunäidustusi.

Kuidas saab veel paremaks minna? Tule, julgeme seda koos küsida! …muutuda ja enda maailma muuta!