Alternatiivsed psühhoteraapiad ja tervendamine

60 min.

50€

Enamik meie valikutest ja reaktsioonidest on põhjustatud alateadlikest mustritest, ehkki me arvame, et teeme oma otsused täie teadvuse juures. Need alateadlikud uskumused põhinevad elu jooksul, enamasti lapsepõlves kogetud, emotsionaalsetel traumadel, mis on jäänud käsitlemata ja seega loovad meie elus korduvalt tasakaalutust, tõmmates ligi situatsioone ja inimesi kes kutsuvad meis esile mõistmatult valusaid reageeringuid, ebaõnnestumisi ja madala enesehinnangu tekkimist/süvenemist.

Minu vajadus psühhoteraapiliste teadmiste järele tekkis siinsamas salongis, inimesi manuaalse massaažiga aidates. Mõnel puhul paranes klient ühe korraga ja lõplikult kuid teise inimese puhul tulid valud, pinged ja muud hädad mis esialgu kadusid, varsti jälle tagasi. Kui inimene lahkub massaažist koju või tööle, kus olukord on endiselt halb ja pingeline, tekivad tema vaevused nendest samadest pingetest jälle uuesti samadesse kohtadesse, sest hing ja keha on üks tervik – emotsioonid ja tunded väljenduvad kehas füüsiliste aistingutena ja füüsilised haigused ning pinged mõjuvad omakorda psüühikale. Solvumised, alandused, häbi ja viha kaovad jälgi jätmata vaid siis, kui neid tekitanud olukord on lõplikult ja positiivselt lahenenud, kuid enamuses elusituatsioonides kõik nii lihtsalt ei lahene. Tõepoolest, haigused saavadi alguse stressist – aga kui leiame ja kõrvaldame põhjuse, saab kaduda ka tagajärg.
Selle seansiga pakun teile lahendusi kõikvõimalike psühholoogiliste murede korral, kasutades selleks erinevaid regressiooniteraapiaid, EFT- ga emotsioonide vabastamist, Teeta tervendamist, Rännakut, selgeltnägemist ja mitmesuguseid võimsaid spirituaalseid tervendusmeetodeid millede õpinguid jätkan praegugi Moskva Rahvusvaheline Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia magistriõppes.

Teraapiasse tulekuks on vajalik teie kindel soov ja vajadus millestki vabaneda : murest, tundest, unetusest, haigusest…jne. Me saavutame eesmärgi ainult koostöös: teie vajadus + minu teadmised ja tehnikad. Valmisolek muutmiseks ja muutumiseks on väga oluline, sest minu juurest te lahkute teistsugusena kui siia tulite. Muuta saab ainult iseennast – oma lähedast inimest, vastu tema tahtmist või mõistmatust, muuta ei saa – aga kui muutute teie, muutub ka maailm teie ümber koos lähedaste suhtumisega.

Maret Männiste