GMT Beauty hooldus venitusarmide raviks

45-60min.

50€

GMT Beauty  hooldus venitusarmide raviks, on protseduur millega oleme juba korduvalt saavutanud väga häid tulemusi venitusarmide vähendamisel!

Venitusarmid tekivad nahale elastsust andvate kollageeni- ja elastiini kiudude liigsest venitamisest mis põhjustab nende katkemise. Striiade teket  nahale soodustavad  ka rasedusaegsed hormonaalsed muutused. Tekkides on rasedusarmid punaka või lillaka värviga, kuid kui nahk kõhul lõtvub, muutuvad kahvatuteks, pigmentatsioonita, atrofeerunud naha vöötideks, tekitades rohkemal- või vähemal määral naha pinna ebatasasusi ning jättes mulje vananenud ja hoolitsemata nahast.

GMT Beauty hooldus venitusarmide raviks

koosneb probleemsete kohtade – kõht, reied, rinnad või käsivarred – naha puhastamisest ja koorimisest, õrnast massaažist spetsiaalse, nahakollageeni taastava kreemiga ning plastifitseeruvast maskist mis on nahal 20-30min.. Hoolduses kasutatavate vahendite lai toimespekter koos REGU®-STRETCH  komponentidega aktiveerib kollageenikoe kasvufaktori, aidates sellega kahjustunud kollageeni- ja elastiini kiududel taastuda ning stimuleerides uue kollageeni juurdetootmist.

Millised nähtavad muutused hoolduse käigus toimuvad?

Muutused kahjustunud nahal on märgatavad juba esimesel hooldusel kuid püsivamad tulemused saavutame 1-3 kuuga sest kogu naha uuenemine , olenevalt vanusest ja kahjustuste suurusest võtab aega kolmekümnest päevast kuni paari kuuni. Selle ajaga tõmbub armkude maksimaalselt kokku – armid muutuvad kitsamaks, armide kõrval olev lõtvunud nahk saavutab elastsuse ja toonuse ning kogu nahapind muutub värvilt ja tekstuurilt oluliselt ühtlasemaks.

Hoolduses soovitame käia kord nädalas, ning jagame ka nõuandeid, kuidas kodus iseseisvalt kiiremale paranemisele kaasa aidata.