GMT Beauty salendav tselluliidihooldus

Vetikamähisega infrapuna termotekis

1,45t.

75€

Tselluliiti vähendav, salendav ja figuuri modelleeriv hooldus on mõeldud kehamõõtude vähendamiseks ning nahapinna silendamiseks, kus silenemine toimub tänu rasvarakkude mõõtmete vähenemisele. Tselluliidihooldus algab lümfiringe aktiveerimisega ja naha puhastamisega niisutava ja surnud rakukihti lahustava koorijaga. Soovitud piirkonnad saavad seejärel kerge massaaži aktiivaineid sisaldava  GMT Beauty Enriched  Slimming & Anti Cellulite kreemiga, mis põhineb kohvi aktiivsetel koostisosadel –SVELTAM™ ja looduslikul fütoekstraktide kompleksil, toetab vereringet ning lümfisüsteemi ning mõjutab igat tüüpi tselluliiti, vähendades märgatavalt talletatud rasva kogust, ning siludes kehakontuure. Kreem tekitab soojusaistingu mida süvendab veelgi järgmiseks nahale kantav salendav vetikamask .

Salendava vetikamaskiga,

lebate pool tundi soojas Fir- infrapuna termotekis. Infrapuna soojus kiirendab rakkude rasva-ainevahetust, tekitab kergelt higistamist ja aitab sellega ka koheselt väljutada rasvade lõhustumisel tekkinud jääkaineid. Peale termoteki kasutamist on aeg käia duši-all kus pesete maha vetikamaski ning saate loputada üle kogu keha. Puhtale nahale kanname probleemsetes, töödeldud piirkondades, salendava või nahka niisutava ning toitva kreemi.

Peale kaalulangust lõtvunud naha puhul, soovitame vaheldumisi salendava hooldusega kasutada trimmivat tselluliidihooldust, mis toimib nahale pinguldavalt.

Kaug-infrapunakiirguse (FIR) kasutamine on osutunud üheks tõhusamaks ja samas turvaliseks teaduslikuks kaalualandamise- ja figuurivormimise meetodiks. Fir kiirgus aktiveerib kõigi Maa eluvormide rakkude loomulikku elutalitlust ja ainevahetust. Infrapunakiirgus tungib 3-10 cm sügavuselt läbi naha, lihaste ja luude ning soojendab kudesid, tekitades moksibustsiooniefekti, mis kiirendab vereringet, aktiveerib rakke ja soodustab rakkude ainevahetust. FIR kiirgus alandab põletikke ning vähendab veresoonte ummistuse, rasvumise ja liigse kehakaalu nähtusid. Kui rakkudes molekulide ja aatomite liikumise sagedus ühtib FIR- sagedusega, omastavad rakud energia kiiresti – tulemuseks on resonants ja molekulide hoogsam liikumine – rakud aktiveeruvad, ainevahetus kiireneb ja soovimatu rasv laguneb.

FIR soojusenergiatekk on välja töötatud tänapäeva tsivilisatsioonist põhjustatud haiguste ravimiseks.  Samas on see   tõhus ja tänapäevane kõrgtehnoloogiline vahend mida kasutatakse laialdaselt ilusalongides ja kaalulangetamiskeskustes. Termoteki soojus on täpselt reguleeritav ja jaotatud kolmeks erinevaks piirkonnaks, see võimaldab FIR kiirguse suunata  kogu kehale või ainult ühele- kahele soovitud  kehaosale.

Kaug-infrapunakiirgus:

  • soodustab salenemist ja aitab vältida rasva ladestumist,
  • kiirendab lipolüüsi ja higistamist,
  • väljutab organismis ladestunud jääkained ning aktiveerib hormoone ja fermente,
  • kiirendab ainevahetust ja ainete omastamist, aitab vältida väsimust, leevendab närvilisust,
  • ravib lihasvalu ja neuroosi, kõrvaldab lihastest piimhappe, vähendab valu ja põletikku,
  • tugevdab immuunsüsteemi ja ohjeldab vähirakkude kasvu,
  • parandab maksa ja kõigi teiste elundite talitlust.

FIR soojusenergiatekisse on paigutatud keha mõjutatavatesse punktidesse mitukümmend Jaapanis valmistatud magnetit. Kompleksne magnetväli kiirendab vereringet ja ainevahetust, leevendab valu, langetab vererõhku, rahustab närvisüsteemi ja leevendab krampe.

…ja see kogu keha valdav soojustunne, mis tekib salendava mähise ning infrapunasoojuse koostoimel , ei kao hoolduse lõppedes, vaid tuleb teiega kaasa veel vähemalt tunniks ajaks 🙂

Massaažiga

60 min.

40€

Massaažiga hooldus algab lümfiringe stimuleerimisega, millele järgneb probleemsetes piirkondades naha puhastamine GMT Beauty Natura Concept koorijaga. See professionaalne kehakoorija omab nahale kolmekordset toimet: mikrograanulid eemaldavad õrnalt koorides surnud naharakud, nisuproteiin niisutab samal ajal nahka, toidab ja värskendab seda ning piimhape normaliseerib epitelisatsiooni protsessi, suurendab naha niiskust ja elastsust.

Tselluliiti vähendavad aktiivained tungivad läbi ülemiste nahakihtide ning suudavad mõjutada rasva kogumeid otse rasvaraku sees.

Naha puhastamisele järgneb lühiajaline tselluliidimassaaž  Enriched slimming & anti-tsellulite cream´iga  ning seejärel katame töödeldud kehaosad elastse kilega. Kiled katame soojendatud käterättidega, mis aitavad rasva lõhustavatel  geelidel soojuse ja niiskuse toimel kiiremini aktiveeruda.

Tunnike puhkust mõnusas soojuses – ja te lahkute sileda ning põhjalikult niisutatud nahaga.