GMT Beauty trimmiv tselluliidihooldus

Vetikamähisega infrapuna termotekis

1,45t.

75€

Tselluliiti vähendav, figuuri modelleeriv ja nahka pinguldav hooldus algab lümfiringe aktiveerimisega ja naha puhastamisega.  Lõtvunud nahaga piirkonnad saavad seejärel kerge massaaži aktiivaineid sisaldavate GMT Beauty Enriched Sslimming & Anti Cellulite kreemi või Intensiv Firming kreemiga , mis avaldavad mõju kõigile nahakihtidele, taastades naha struktuuri, toetades kollageenkiudude juurdekasvu, soodustades naha uuenemist ja pärssides vananemisprotsesse. Järgnevalt kanname nahale toniseeriva vetikamaski  ning mähime hooldatavad piirkonnad kilesse.

Nahka trimmiva vetikamaskiga

puhkate pool tundi soojas,  Fir-infrapuna termotekis, mis kiirendab oluliselt rakkude ainevahetust, tekitab kerget higistamist ja aitab nahale kantud toimeainete mõju süvendada. Peale termoteki kasutust järgneb duši all käimine, et pesta maha mask ning loputada üle kogu keha. Puhtale nahale kanname hoolduse lõpus salendava-, trimmiva- või toitva kreemi.

Kui naha toonuse kadumisele ja kudede lõtvumisele lisandub piirkonniti tselluliiti, soovitame  trimmivale hooldusele lisaks kasutada ka salendavat tselluliidihooldust.

Kaug-infrapunakiirguse (FIR) kasutamine on osutunud üheks tõhusamaks ja samas turvaliseks teaduslikuks kaalualandamise- ja figuurivormimise meetodiks. Fir kiirgus aktiveerib kõigi Maa eluvormide rakkude loomulikku elutalitlust ja ainevahetust. Infrapunakiirgus tungib 3-10 cm sügavuselt läbi naha, lihaste ja luude ning soojendab kudesid, tekitades moksibustsiooniefekti, mis kiirendab vereringet, aktiveerib rakke ja soodustab rakkude ainevahetust. FIR kiirgus alandab põletikke ning vähendab veresoonte ummistuse, rasvumise ja liigse kehakaalu nähtusid. Kui rakkudes molekulide ja aatomite liikumise sagedus ühtib FIR- sagedusega, omastavad rakud energia kiiresti – tulemuseks on resonants ja molekulide hoogsam liikumine – rakud aktiveeruvad, ainevahetus kiireneb ja soovimatu rasv laguneb.

FIR soojusenergiatekk on välja töötatud tänapäeva tsivilisatsioonist põhjustatud haiguste ravimiseks.  Samas on see   tõhus ja tänapäevane kõrgtehnoloogiline vahend mida kasutatakse laialdaselt ilusalongides ja kaalulangetamiskeskustes. Termoteki soojus on täpselt reguleeritav ja jaotatud kolmeks erinevaks piirkonnaks, see võimaldab FIR kiirguse suunata  kogu kehale või ainult ühele- kahele soovitud  kehaosale.

Kaug-infrapunakiirgus:

  • soodustab salenemist ja aitab vältida rasva ladestumist,
  • kiirendab lipolüüsi ja higistamist,
  • väljutab organismis ladestunud jääkained ning aktiveerib hormoone ja fermente,
  • kiirendab ainevahetust ja ainete omastamist, aitab vältida väsimust, leevendab närvilisust,
  • ravib lihasvalu ja neuroosi, kõrvaldab lihastest piimhappe, vähendab valu ja põletikku,
  • tugevdab immuunsüsteemi ja ohjeldab vähirakkude kasvu,
  • parandab maksa ja kõigi teiste elundite talitlust.

FIR soojusenergiatekisse on paigutatud keha mõjutatavatesse punktidesse mitukümmend Jaapanis valmistatud magnetit. Kompleksne magnetväli kiirendab vereringet ja ainevahetust, leevendab valu, langetab vererõhku, rahustab närvisüsteemi ja leevendab krampe.

…ja see kogu keha valdav soojustunne, mis tekib salendava mähise ning infrapunasoojuse koostoimel , ei kao hoolduse lõppedes, vaid tuleb teiega kaasa veel vähemalt tunniks ajaks .

Massaažiga

60 min.

40€

Massaažiga  trimmiv tselluliidihooldus algab lümfiringe stimuleerimisega, millele järgneb probleemsetes piirkondades naha puhastamine GMT Beauty Triple Action scrub`iga. See professionaalne kehakoorija omab nahale kolmekordset toimet: mikrograanulid eemaldavad õrnalt koorides surnud naharakud, nisuproteiin niisutab samal ajal nahka, toidab ja värskendab seda ning piimhape normaliseerib epitelisatsiooni protsessi, suurendab naha niiskust ja elastsust.

Naha puhastamisele järgneb lühiajaline massaaž Intensiv Firming kreemiga ning seejärel katame töödeldud kehaosad elastse kilega. Kilede peale asetame soojendatud käterätid, mis aitavad niiskuse ja soojuse koosmõjul kreemi toimeainetel  kiiremini mõjule pääseda.

Trimmiv Tselluliidihooldus modelleerib kehakumerusi, taastab lõtvunud naha struktuuri ja toetab sidekudede teket, soodustab naha uuenemist ja pärsib vananemisprotsessi.