Kinesioloogiline teipimine

30 min.

18€

 Teibi hind: 1 cm

0,06€

Kinesioloogiline teipimine aitab koheselt vähendada või kaotada valu lihastes ja liigestes või soodustada nende õiget asendit ning füsioloogilist liikumist. Kinesioloogiline teipimine võimaldab lihaseid lõdvestada või aktiviseerida, toetada või korrigeerida liigeste  liikumist, vähendada valu (ka peavalu) ja turset, soodustada armide (ka põletusarmide) paranemist ning parandada rühti. Erinevate tulemuste saamiseks kasutatakse mitmeid erinevaid teibi paigaldamise tehnikaid ning lihaste- ja liigeste asendeid.

Kohest leevendust

pakub kinesioloogiline teipimine: õlavöötme- ja kaela lihasvaludele, istmikunärvi valule, lülisamba probleemidele, liigeste nihestuste ja liikumispiiratuse puhul.

Lümfiteipimismeetodi abil saab kiirendada vigastuse paranemist ning verevalanduse vähenemist.

Meie kasutame kinesioteipimist koos massaaži või teiste taastusravi meetoditega, kus teipide pealepanemisele eelneb lihas- ja liigesliikuvuse diagnostika selleks, et määratleda probleem ning selle ulatus või ka eraldi teenusena.

Kinesioloogilise teibi materjal on puuvillane, õhku läbilaskev, ühes suunas veniv kangas, millele liimaine on kantud spiraalsete jugadena. Sellega on püütud võimalikult järgida naha enda omadusi. Materjal on hüpoallergiline ning talub pesemist, püsides nahal kuni nädala.

Kinesioloogilise teipimise –„ kinesiotaping“ –  meetod on välja arendatud Jaapanis, 1978-ndal aastal Dr. Kenzo Kase poolt ning selle eesmärgiks on toetada kehaomaseid tervenemisprotsesse, teipides spetsiaalseid tehnikaid kasutades lihaseid ja liigeseid. Eestisse jõudis nimetatud meetod alates 2006-ndast aastast.

Meie terapeudid on läbinud kinesioloogilise teipimise koolitused K-Active Estonia vahendusel (www.k-active.ee).

Peale asetatava teibi hind – 1 cm.= 0,06€