Kristalli – Reiki

60min.

50€

Kristalli-reiki on võimas energeetiline protsess – elujõuenergia kanaldamine  kombineerituna kristallide iidse tarkuse ja väega, mis tasakaalustab ja tervendab keha füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Kristalli-Reiki seanss kestab üks tund. Seansi ajal lamab klient mugavalt massaažilaual. Terapeut teostab kõigepealt kogu keha diagnostika  energiablokeeringute tuvastamiseks ning  paigutab seejärel kristallid vajalikele kohtadele kehal ja/või keha ümber. Kristallid on inimese kehal vastavalt vajadusele, 30-50 minutit.

Kogu selle aja kanaldab terapeut kehale energiat, milleks on mitmesuguseid mooduseid: käte, silmade, kristallsaua jne. kaudu. Teraapia mõju mõõdetakse seansi lõppedes uuesti, ning selle nähtav/tuntav tulemus väljendub inimese energiataseme tõusuna ning meeleolu ja enesetunde muutumisena. Uute energiate kinnistamine ja kohanemine võtab kehal aega mõnest päevast kuni nädalani ning parima tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida 4-5 seanssi, nädalaste vahedega.

Millega kristallid keha mõjutavad?

Kristallid on elavalt toimivad, erinevaid võnkesagedusi omavad ning energiaid muutvad abilised, mis kehale asetatuna saavad kontakti inimeses oleva energeetilise, emotsionaalse ning füüsilise olekuga. Kristallid annavad enda energeetilise sõnumi/omaduse edasi inimese energiakeskustele-, punktidele ja meridiaanidele ning ka kogu kehas olevale vedelikule, muutes seda molekulaarselt, läbi vee kristallvõre muutumise.Vesi moodustab 2/3 inimese kehamassist ning täiskasvanu kehas on 40-50 l vett. Kõik biokeemilised ainevahetusprotsessid vajavad vett, kuna vesi on organismi vedelike põhikoostisosa. Keharakkude tasemel, vee abil, toimub toitainete transport kudede ja organite vahel; vesi reguleerib lihaste kokkutõmbumist; aitab säilitada kehavedelike mahtu; viib välja jääkaineid, mida toodavad neerud ja meie seedesüsteem ning reguleerib kehatemperatuuri. Muudetud vibratsiooni/informatsiooniga  vedelik kehas muudab enesetunnet ja meeleolu ning aitab organismil iseterveneda.

Kristallid aitavad:

  • täita vibratsiooniauke/energia puudust inimese aurakehas
  • tasakaalustavad, ravivad ja puhastavad:  tšakraid,  organeid ja emotsionaalset seisundit

Enesetunne Kristalli-Reiki seansi ajal on muutuv ning annab enamasti huvitavaid aistinguid ning kogemisi: soojust, jahedust, torkimist, vibratsioone… sageli ka nägemusi ning suurenenud teadlikkuse. Inimesed kes pole harjunud energeetiliste kogemustega ei pruugi esialgu neid energiavoogusid märgata ning kogevad esimesi tuntavaid aistinguid alles paari seansi möödudes.

Kuna tegemist on energiateraapiaga, siis on oluline osa ka kliendi soovil/taotlusel! terveneda, lubada end tervendada ja usaldada terapeuti ning kristalle. Mõttel ja tundel on loov jõud. Inimene on võimas energeetiline olend  –  nii võimas, et otsustades, „ei usu, et see mind aitab“,  blokeerib ta enda jaoks saadaval olevad energiad – ja saabki sellisele taotlusele vastava tulemuse. Sellisel puhul soovitame energiateraapiat parem mitte proovima tulla!

Peale kristalli-Reikit on soovitav juua ohtralt puhast vett ning hoiduda alkoholist, kohvist jm. meelemürkidest.