Reiki bioenergeetiline teraapia

60 min.

50€

Reiki on jaapanikeelne sõna ,mis tähendab tõlkes Universaalset Elujõu Energiat aga seda nimetatakse ka Kosmiliseks Eluenergiaks, Jumalikuks- ja Armastuse Energiaks. See on energia mis, tulvab terapeudi kätest kliendi kehasse, kandes tervendavat väge ja lisades kehale ressursse, mille abil toimetada, et: saada jagu haigustest, olla optimistlikum, rõõmsameelsem ja aktiivsem.

Kuidas Reiki energia toimib?

Tervendaja käte ja patsiendi keha piiril transformeerub Reiki energia vastavalt patsiendi probleemidele, liikudes sinna kus seda kõige enam tarvis läheb, tekitades tervenemise ja harmoniseerumise nii füüsilises kehas kui ka kõigis teistes energiakehades. Patsiendile võib tervendaja kätest tulev energia tunduda kuumusena, vibratsioonina, liikuvate soojade kiirtena jne. olles just selline nagu konkreetsel puhul vaja läheb.

Füüsilisel tasandil

paranevad haigused, kaob valu, taastub organite ja süsteemide toimimine. Emotsionaalsel ehk astraalsel tasandil inimene rahuneb, kaob depressioon, ärrituvus, hirmud ja neuroosid.

Mentaalsel tasandil

kaob pessimism, mõtted muutuvad positiivsemaks, paraneb mälu, käitumine muutub tasakaalukamaks, hingeline harmoonia ja rahu taastuvad.

Reiki  bioenergeetiline teraapia on looduslik vaimne tervendamismeetod ning täiesti sõltumatu religioonidest ja uskumustest.
Meie massöörid on läbinud Usui Shiki Ryoho Reiki kursused, liitunud õpetaja pühitsuste kaudu selle iidse tervendamissüsteemiga, mis teeb nad Reiki energia edasikandjateks, energiakanaliks mille läbi liigub vägi.