Tselluliidimassaaž

1,5tundi

70€

Meie poolt pakutav tselluliidimassaaž pärineb Venemaa kõrgelthinnatud massaažikoolkonnalt ning on võitnud St. Peterburis konkursil esikoha kui kõige mõjuvam meetod tselluliidist vabanemiseks. Tselluliidimassaaž parandab kobaratesse koondunud rasvarakkude verevarustust ning massaaži jooksul korduvalt tehtav lümfidrenaaž vedeldab rakkudevahelist lümfivoolu, kaotades turset ning viies välja jääkaineid.  Tselluliidimassaažiks kasutame  GMT Beauty spetsiaalseid õlisid ja kreeme  ning vajadusel ka kodumaist mett.

Kuidas tselluliidimassaaž rasvarakke mõjutab?

Probleemsetes piirkondades puhastame ja koorime kõigepealt nahapinda, et poorid oleksid avatud ning hoolduse toimeained pääseksid mõjutama alumist nahakihti, kus asuvadki kobaraid moodustavad rasvarakud. Tselluliitsete rasvarakkude piirkonnas on kapillaarne verevarustus ja kapillaarne lümfiringe häiritud kuna kapillaarid on rakkude vahele kinni surutud. Massaaživõtted  parandavad  häiritud verevarustust, rasvarakkude vahele tekib rohkem ruumi ja nahk hakkab õhetama. Sügavale, muljuvale massaažile eelneb ja järgneb pidevalt lümfidrenaaž, et juhtida massaaži toimel rakkude vahelisest ruumist  jääkained ja sinna piirkonda kogunenud üleliigne vedelik organismist välja. Tselluliidimassaaži toimet on märgata juba esimese hoolduse järel kuid püsivamad tulemused sõltuvad paljuski sellest kui  ammu on tselluliit tekkinud, kui palju teda kogunenud on, ning millises piirkonnas ta asetseb.  Püsiva tulemuse saavutamiseks oleks vajalik vähemalt kümnest massaažist koosnev kuur, millele soovitame lisada  GMT Beauty salendava–  või trimmiva hoolduse, millede abil saame mõjutada  rasvarakku seestpoolt, ja saavutada raku mõõtmete vähenemise.

Kuidas tselluliidi vähenemisele ise kaasa aidata ?

Kindlasti tuleks rohkem  vett juua, et keha ei hoiaks vedelikke kudedes kinni. Soovitame toidusedeli muutmist ning trenni, et parandada keharasva kasutamist energiaks ning soovi korral nõustame dieetide suhtes (nälgimist ei soovita kellelegi, sest see on stressiseisund kus organism salvestab hiljem tunduvalt rohkem „varusid“ kui enne). Õpetame, kuidas kodus ise nahka hooldada, et see kiiremini sileneks ning püsiks elastse-, tugeva- ja niisutatuna, et tselluliitsed “apelsinikobarad” sellest läbipaistma ei pääseks.