Šokolaadimassaaž

60 min.

50€

Šokolaadimassaaž on lõõgastav ja meeliülendav kogemus igaühele, kes soovib vabaneda halvast tujust, väsimusest, lihaspingest ja stressist. Šokolaadil- ja tema aroomil on tugevalt rahustav mõju mis ergutab heaoluhormooni (serotoniini) teket ja toimib nagu antidepressant. Šokolaadimassaaž parandab ainevahetust, niisutab, taastab ja toidab nahka, viib eemale argipäevast, soojendab ning hellitab keha.

 Šokolaadimassaažis kasutame

sooja šokolaadi-massaažikreemi kakaoga, mille komponentideks on: kakao, kakaoõli, sheavõi, meevaha ja vitamiinid. Massaažikreem  sisaldab vitamiine ja antioksidante, mis soodustavad toksiinide väljaviimist organismist, samuti stimuleerib šokolaadi aroom immuunglobuliini A teket, mis kaitseb organismi mikroobide ja viiruste vastu. Massaaživõtted on keskmiselt tugevad ja sujuvad, lõdvestades lihaseid kogu keha ulatuses.

Te lebate teraapia ajal soojendatud massaažilaual ning peale protseduuri, katame kogu keha soojendatud pleedidega. See soe nauding – on kui vastand – meie niiskele ja jahedale kliimale, valguse puudusele ja kiirele elutempole 🙂